חוגגים 20 שנות פעילות! תנו לנו את ההזדמנות לשרת אתכם ברמה גבוהה של אמינות ומקצועיות לחצו כאן
שירותי תרגום סימולטני אנו נספק לכם אפיק חדש לכנס האיכותי, היוקרתי והמדובר ביותר בתחומכם לחצו כאן
מערכות תרגום סימולטני אנו מספקים מערכות תרגום, הגברה ומערכות ועידה מהמובילות בתחום לחצו כאן

שירותי תרגום סימולטני

סימולטני באוויר בע"מ פותחת לכם אפיק חדש לכנס האיכותי, היוקרתי והמדובר ביותר בתחומכם.

חברתנו מציעה לכם ציוד תרגום סימולטני המתקדם ביותר בארץ לביצוע תרגום סימולטני עוקב בזמן אמת ונוכל להמליץ לכם מניסיון רב שנים על צוות מתורגמנים מקצועי במגוון רחב של נושאים והתמחויות.

מערכות תרגום, הגברה ומערכות ועידה מתקדמות, הקלטות וצילום במעגל סגור בהקרנה על גבי מסך.

הצטרפו לבחירתם של יועצי בוש, סרקוזי, קנצלרית גרמניה ועוד אח"מים שבחרו ב"סימולטני באוויר בע"מ" לספק את ציוד המתורגמנות לאירועים בהם השתתפו בשהייתם בישראל.
~ השירות הטוב ביותר לציוד תרגום סימולטני בזמן אמת ניתן ע"י טכנאי סאונד מקצועיים אשר למדו את התחום ובעלי תעודות מקצוע בלבד.

תרגום סימולטני

חשוב לפני שתדבר: תרגום סימולטני

רוב האנשים חושבים על עצרת של האו"ם כאשר הם שומעים את המילים "תרגום סימולטני". קל לחשוב כך, שכן סביבה כזו היא דוגמה מושלמת שהעולם הוא: קבוצה של אנשים מתרבויות ורקעים שונים, דוברי שפות שונות, המנסה לתקשר עם עוד רבים אחרים.

חברת סימולטני באוויר מציעה מגוון רחב של שירותי תרגום סימולטני, במטרה לעזור לך להשיג את התקשורת ואת היעדים האסטרטגיים. אנו מתחייבים שתחווה שירות מוכוון דיוק ברמה יוצא מן הכלל בכל אחד מהאירועים שלך.

מהו תרגום סימולטני?

תרגום סימולטני הוא היכולת לשמוע מסר הנאמר בשפה אחת ותוך כדי כך לפרש את המילים האלה לשפה אחרת, הכל בזמן אמת. מיומנות תובענית זו משמשת לצרכי תרגום סימולטני לכנסים בתעשייה, פגישות מכירה, סמינרים בינלאומיים, ימי עיון והדרכה, ישיבות ממשלה, ישיבות משפטיות, תערוכות ועוד מקרים רבים אחרים.
בכל אחד מהמקרים, השימוש במתורגמנים ובציוד הטכני לתרגום סימולטני ,הינו מכריע להצלחת האירוע, שכן בין כל המטרות הספציפיות שעל סדר היום, אחת המטרות העיקריות היא להשיג תקשורת יעילה ומדויקת.
שיטת תרגום זו דורשת בדרך כלל שימוש בציוד עזר, דבר המאפשר שידור לקהל, גדול או קטן.

על פי רוב, שירותי מתורגמנות מסופקים באמצעות מתורגמנים סימולטניים מיומנים העובדים בזוגות, כדי להיות מסוגלים לשמור על רמת הריכוז הנדרשת כדי לבצע ביעילות ובדיוק רב את המשימה וציוד טכני המאפשר את העברת המלל.

יש לכם שאלות על השירותים שלנו לתרגום סימולטני?

התקשרו עוד היום והניחו לחברת סימולטני באוויר להיות המפתח שלכם לעולם של תקשורת ללא דופי. התקשרו אלינו כעת לטלפון 03-7369947 לקבלת הצעת מחיר ולתכנון אירוע מוצלח. ספרו לנו מה הצרכים שלכם, ואנחנו נוכל לספק לכם סיוע בהיבטים רבים בשלבי התכנון של מפגש או אירוע, כך שתוכלו להתאים בקלות את הצד הטכני בתרגום.

מחפשים לקנות או לשכור ציוד או שירותים עבור תרגום סימולטני? אנו מספקים פתרונות חסכוניים בארץ ובחו"ל.

יתרונות השימוש בשירותים שלנו לתרגום סימולטני

עבודה מקצועית
עבודה מקצועית

המתורגמנים המוכשרים שלנו לתרגום סימולטני עובדים בדרך כלל בזוגות תוך שימוש בטכנולוגיה הטובה ביותר לספק תרגום מדויק ושירותים ללא רבב.

למידע נוסף
מינימום הפרעות
מינימום הפרעות

אנו משתמשים בציוד מתוחכם, לתרגום סימולטני ללא הפרעה. המאזינים והדוברים כאחד ירגישו כאילו הם מדברים ישירות זה לזה.

למידע נוסף
יעילות מרבית
יעילות מרבית

השירותים המושלמים שלנו נועדו להבטיח ניצול יעיל של הזמן. אנו מתקינים את הציוד כשעתיים - שלוש, או יום מראש, כדי לספק שירות מעולה.

למידע נוסף
תרגום רב לשוני
תרגום רב לשוני

אנחנו בסימולטני באוויר יכולים לסייע לכם אם פגישה או אירוע שלכם מחייבים תרגום סימולטני משפת מקור אחת למספר שפות יעד.

למידע נוסף
מעל 20 שנות ניסיון חברת סימולטני באוויר שמה לה ליעד להיות החברה המובילה בשוק התרגום הסימולטני בישראל בתחום איכות המערכות והשירות שאותו היא מגישה ללקוחותיה, תוך מעקב אחר ההתפתחויות בשוק התרגום הסימולטני בעולם והשתוות לו.