מכתבי תודה

Vibe Israel, אירוע Shorty Stories Tel Aviv

: לכל צוות "סימולטני באוויר", בהמשך לתודות שכבר נאמרו ונכתבו, רצינו להודות לכם רשמית מכל הצוות של Vibe Israel. בזכות תמיכתכם הנדיבה בהפקת אירוע Shorty Stories Tel Aviv, הצלחנו לקיים אירוע מוצלח, ייחודי וראשון מסוגו בישראל, שנתן במה והכרה ליוצרי רשת מקומיים וכן העניק חוויה יוצאת דופן לאורחים שהגיעו מהארץ ומחו"ל.

לגרסה המלאה

האסיפה הכללית המורחבת ה - 26 של ויצו העולמית 2016

: ברצוננו להודות לצוות הנפלא שלכם על חלקכם בארגון אירוע מוצלח. אנו מעריכים מאוד את השירות המקצועי, האדיב והאמין שהענקתם לנו במשך כל השבוע.

לגרסה המלאה

סמינר הקיבוצים, אסטרטגיות יצירתיות להקניית מיומנויות תקשורת - יוני 2015

: ברצוננו להודות לכם, על עבודתכם המקצועית בהשתלמות "אסטרטגיות יצירתיות להקניית מיומנויות תקשורת".

לגרסה המלאה

מש"ב - משרד החוץ, כנס בינ"ל לנשים מנהיגות - 2013

: עם תום הכנס הנ"ל, ברצוני להביע את תודתנו והערכתנו על עבודתם של הטכנאים, על יחסם האדיב, סבלנותם ורמתם המקצועית.

לגרסה  המלאה

קשר פקטור - 2013

: בשמי ובשם כל צוות "קשר פקטור" אנו מבקשים להודות לכם על תרומתכם בכנס Global Markets של חברת "טנדם קפיטל" אותו הפקנו ב 13.11.13 במלון דן פנורמה תל אביב.

לגרסה  המלאה

קשר פקטור - 2012

: בשמי ובשם כל צוות "קשר פקטור" אנו מבקשים להודות לכם על תרומתכם לאירוע המוצלח אשר הפקנו בעזרתכם האדיבה. תרומתכם ונכונותכם הייתה חשובה ותרמה רבות להצלחת האירוע.

לגרסה המלאה

מרכז מפנה - 2012

: בשמי ובשם אנשי מרכז מפנה ברצוני להודות לכם על המאמץ שהשקעתם למתן שרות מקצועי ואדיב בתפעול מערכת ההגברה בכנס מרכז מפנה ואוניברסיטת בר-אילן ביום 6 ביוני 2012.

לגרסה המלאה

משרד התמ"ת - 2011

: אנו מבקשים להביע את תודתינו הרבה לך ולכל הצוות הטכני של סימולטני באוויר על עבודתכם המצויינת כספקי הציוד לתרגום הסימולטני בכל אחד משלושת אירועי המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה אשר התקיימו בתאריכים 14-16 במרץ, 2011.

לגרסה המלאה

הסוכנות היהודית - "שותפות 2000" כרמיאל משגב

: הננו מבקשים להודות לכם ולאוריה על השירות הטוב שסיפקתם לנו, במהלך אירוח משלחת ועדת ההיגוי של "שותפות 2000". בתקווה להמשך שיתוף פעולה טוב גם בהמשך!

לגרסה המלאה

עמותת מפנה - הכנס השביעי 2009

: ברצוננו להביע את תודתנו על עזרתכם בקיום הכנס השביעי של מרכז מפנה שנערך ב-19 למאי 2009. עבודתכם המקצועית, האיכותית והיעילה תרמה רבות להצלחת הכנס. המשתתפים נהנו מתרגום מהיר ובהיר - ישר כוח.

לגרסה המלאה

הקרן הקיימת לישראל - 2008

: לקריאת נוסח ההמלצה המלא בשפה האנגלית, נא לחצו להלן על הקישור "לגרסה המלאה".

לגרסה המלאה

שווה קריאה - כנס בבנייני האומה

: אנו מבקשות להודות לכם על השירות הנפלא, על עבודתכם ועל כל מה שעשיתם בכנס "שווה קריאה" שהתקיים בבנייני האומה ב 21-22 בפברואר 2007. עבודתכם המקצועית, ניסיונכם ונכונותכם לשיתוף פעולה גרמו לנו להרגיש כי יש לנו על מי לסמוך.

לגרסה המלאה

מכון וייצמן למדע - כתו"ם

: ברצוני להביע את הערכתי ותודתי על שירותכם בכנס תקשוב שנערך אצלנו בתאריך 20.3.07. העבודה אתכם היתה מקצועית, מרגע קבלת הצעת המחיר ועד לאיסוף המקלטים בסוף האירוע.

לגרסה המלאה

Deloitte - IFRS

: רצינו להודות לכם על תרומתכם להצלחת כנס IFRS שהתקיים ב- 05.09.06 בפריים סגול, גן אורנים.

לגרסה המלאה